PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34955}
5,0 3 537
ocen
5,0 10 1 3537
Critters 4
powrót do forum filmu Critters 4

Pewnie wielu się ze mną nie zgodzi, ale moim zdaniem "Critters 4" to najlepszy odcinek.

-Pierwsza część była całkiem niezła, ale sceny z Łowcami Nagród trochę przynudzały.
-Druga część, to jak dla mnie najgorsza odsłona z serii. W ogóle nie straszna i mało zabawna.
-Trzecia część jest nawet nie najgorsza, ale Crittersi swoim zachowaniem zbyt przypominają
Gremliny.
-Wreszcie czwarta część pomimo dosyć ograniczonego budżetu ma całkiem sporo
elementów zarówno horroru, jak i komedii, a bohaterowie zachowują się w miarę logicznie i
nie ma większych luk w fabule.

P.S.
Czekam na "Critters 5"!

ocenił(a) film na 5
adas_demolka

4 część przypomina mi odrobinę film o "Obcym" xD W sumie ta część była nawet ciekawa z tym co się zaczęło dziać pod koniec filmu. No ale nic tutaj strasznego w ogóle nie było. Samych Crittersów było tutaj bardzo malutko. No ale można obejrzeć jak już się całą serię zaczęło oglądać.

Pierwsza część była najlepsza, potem druga. 3 część chyba była najzabawniejsza no a w tej czwartej części było ciekawe tylko to, że akcja działa się w kosmosie. Taka moja opinia.

adas_demolka

Ja sie zgadzam z Adasiem całkowicie :) Nawet gra aktorska całkiem niezła jak na kiczowaty film.

ocenił(a) film na 7
adas_demolka

zdecydowanie najlepsza częsc poza niektórymi momentami najbardziej chyba mroczna (jeżeli tą serie można określić mroczną hehe) - klimat ala Obcy i niespodzianka na końcu - Al : "Wszystko się zmienia Charlie"

ocenił(a) film na 5
adas_demolka

Ocena według mnie. Na pierwszym miejscu 2, drugie 1, trzecie 3 i czwarta 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones