PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679539}
4,7 10 631
ocen
4,7 10 1 10631
4,2 4
oceny krytyków
Leatherface
powrót do forum filmu Leatherface

Prymitywny, chwilami wręcz prostacki, przewidywalny, a przede wszystkim po prostu nudny! Jeśli niektóre sceny komuś coś przypominają, to ma absolutną rację - film jest totalną hybrydą wielu slasherów i niezamierzonym (zapewne z uwagi na miałkość scenariusza i nikłe umiejętności reżysera) szyderstwem z gatunku gore. Dziełko jest zakwalifikowane jako horror, ale tak trzyma w napięciu jak nocne wędkowanie gruntowe. Jednak oryginalna "Teksańska masakra piłą mechaniczną" do dziś jest niedoścignionym arcydziełem gatunku. Dlaczego swoją wypowiedź zatytułowałem "Bułgarska klątwa"? Cóż, gdzieś do połowy projekcji myślałem z ulgą, jakie to szczęście, że film nie powstał w koprodukcji z Bułgarią, jednak moje zaniepokojenie wywołały plenery w chwili, gdy bohaterowie uciekali "w stronę Teksasu". Straszna prawda wyszła na jaw przy napisach końcowych - jednak film BYŁ realizowany w Bułgarii, a jak wiadomo wszystkie filmy z bułgarskim śladem są klasy... Bo ja wiem, może Z albo Ż (jak żenua)?
Aha, jeżeli ktoś się zastanawia, co tam robił Stephen Dorff, to z przyjemnością podpowiem - poszukiwał łatwej kasy. Dlatego uczciwie radzę - nie dajcie mu zarobić na tantiemach i nie wyrzucajcie pieniędzy na tego śmiecia!!!

Julian_Mach

Gdzie udało Ci się obejrzeć?

ocenił(a) film na 2
nevler

Nie da rady wkleić linka bezpośrednio do strony,wpisz Leatherface cda,drugi link od góry będzie z lektorem IVO ale da się wytrzymać

Psycho_Daddy

Oj to z lektorem zwłaszcza Ivony chyba sobie odpuszczę ;) Zaczekam na ripa ew. słyszałem że w okolicach Halloween ma być na krótko w kinach (może w maratonach) - wiesz coś o tym?

ocenił(a) film na 2
nevler

Pierwsze słyszę o tym że ma być w kinach,może gdzieś tam się pojawi ale osobiście nie dałbym za seans nawet złotówki,dla mnie totalny zawód-spoilerowal nie będe.

ocenił(a) film na 3
nevler

+nevler
Jak wpiszesz sobie eKino (dalej Ci nie podpowiem, bo Regulamin:)), to Ci wyskoczy coś z dodatkiem"-tv." i sufiks. Znajdziesz bez trudu! Aha, nie ma tego cholernego "lektora Ivo", tak że możesz oglądać śmiało.

Julian_Mach

Faktycznie. Dziękówa wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones