PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 199
ocen
6,1 10 1 35199
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

Hej,

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się skończyl ten film?
Wczoraj niechcący przełączyłam, a jak wróciłam to były napisy :(

rasputin

Wszyscy zginęli, a rodzina Hewittów żyła długo i szczęsliwie :)

Samael

lubię takie zakończenia, kiedy wszyscy giną i pozostaje nierzowiazaan zagadka..;]

rasputin

A w jaki sposób zginęła ta brunetka Chrissy?

rasputin

Chrissie wsiadła do zaparkowanego przed rzeźnią samochodu i zaczęła nim uciekać.Gdy już myślała,że uda jej się uciec,okazało się,że na tylnym siedzeniu ukrył się Leatherface(swoją drogą ciekawe jak zrobił to w tak krótkim czasie),który odpalił piłę i przebił się nią przez fotel i przez ciało Chrissie).Auto skręciło nieco w lewo,rozjeżdzając policjanta i kierowcę,którzy stali na poboczu przy dwóch samochodach(gliniarz coś spisywał na papierze),czyli 3 trupy w ciągu parunastu sekund.Auto uderzyło w radiowóz i się zatrzymało.Leatherface wyszedł z niego(oczywiście bez szwanku) i dzierżąc piłę w jednej ręce zaczął iść środkiem drogi z powrotem do swojego domu.Tu jeszcze złowieszcze słowa narratora,że w latach 1969-73 rodzina Hewittów uśmierciła 33 osoby itd itp i koniec filmu.

ocenił(a) film na 4
Skaffim

Skoro to film na faktach ciekawi mnie co się dzieje teraz z tymi psycholami złapali ich i na krzesło elektryczne poszli czy może po zdychali

ocenił(a) film na 4
damian_smyk

Albo ten Leatherface co z nim ciekawe w jakimś wariatkowie siedzi hehe!

ocenił(a) film na 7
damian_smyk

Koleś w 69. miał 30 lat. Pewnie już nie żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones