PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 199
ocen
6,1 10 1 35199
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

Masakryczna seria teksańskiej piły. Jakiś psychol kręci takie filmy. Mam traume do dzisiaj :| OKROPIEŃSTWO!!! Lubie czasem pooglądać horrory, ale nie ludzi psychicznie spaczonych

użytkownik usunięty
gyrafkala

To po co to oglądałaś? Po takim tytule chyba wiedziałaś, czego się spodziewać...

Tytuł to nie wszystko, bo czego można spodziewać się po " blabla mechaniczną"? Na pewno nie Brudu, Syfu i gościa który jest psychopatą i robi sobie z ludzi puzzle -_- ( a Tym bardziej oceny 10/10 + lov )
W ogóle nie lubię horrorów a to oglądałem z czystej ciekawości. Gdyby nie odrażający początek i trochę napięcia.. dałbym 2.
Normalny , przewidywalny krwisty stek.

użytkownik usunięty
zimnuch

No nie. Po takim tytule nie można spodziewać się niczego innego poza rzeźnią. Jeśli ktoś po tym tytule spodziewał się horroru nastrojowego to zwyczajnie nie kojarzy pewnych faktów. Takim ludziom polecam trailery, zanim wezmą się za oglądanie filmów.

ocenił(a) film na 6
gyrafkala

"gyrafkala"- Pocahontas na 10,Król Lew 10,Toy Story 10 i gdzie ty dzieciaku za oglądanie slasherów się zabierasz?

"Normalny , przewidywalny krwisty stek."

Przewidywalny?
rozumiem że przewidziałeś w tym filmie wszystko?,
rozumiem że przewidzialeś kto pierwszy zginie,jak zginie i w której scenie
rozumiem że przewidzialeś co stanie się w finale filmu-normalnie Krzysztof Jackowski przy tobie to pikuś
i wreszcie rozumiem że jesteś w stanie wskazać mi przykłady slasherów których nie przewidziałeś?.

Psycho_Daddy

A ja rozumiem że ludzie przypieprzający się do slasherów za to że są krwawe lub schematyczne,nigdy żadnego nie widzieli i próbują zabawić sie w krytyków wytykając w ich przekonaniu wady które tak naprawdę są zaletami tego typu filmów.

Razor_2

a ja przewidziałam, że on będzie siedział za dziewczyną w aucie w tej finałowej scenie, a to dlatego, że nie był pokazany jak biegnie po opuszczeniu tego domu ;) to akurat było do przewidzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones