PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 188
ocen
6,1 10 1 35188
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

Nie oglądałem nigdy żadnego filmu z serii Teksańskiej Masakry, a ten mam akurat na dysku, czy
mogę go oglądać bez oglądania całej reszty czy raczej zaczać od początku ?? Horrory mają na tyle
przekichane że szok, nie dość że walą sequel za sequelem to non stop je remakują i nie wiadomo jak
to potem ogladać.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

ja oglądałem tylko tą część i jakoś nie czułem jakiś braków których nie wiem w filmie to raczej mozesz obejrzęc ten film bez oglądania reszty

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Jeśli masz możliwość to oglądaj każdą po kolei według daty wydania, po co od środka zaczynać skoro można wszystkie obejrzeć.

Niestety już obejrzałem, szczerze to slashery mnie już męczą, robione na jeden kopyt a prześcigają się tylko w tym który jest durniejszy. Jeśli chodzi o horrory to moje faworyty to motyw opętania (Obecność, Naznaczony) a mordercy ganiający grupkę młodzieży oglądam każdy tak samo bo to praktycznie te same filmy tylko różnią się poziomem ogłupiania i robienia z widza idioty.

Mateo_SF

Racja, aczkolwiek uważam, że "Teksańska..." wyróżnia się spośród innych slasherowych cykli wyjątkowym poziomem brutalności (o czym świadczy chociażby ta część, po oryginalnej "jedynce", najmocniejsza moim zdaniem) oraz rozbudowanym gronem wariatów-morderców - w "Masakrze" jest to cała rodzina zwyrodnialców, a nie jeden psychopata z naciągniętą maską.
To samo można rzec zresztą o serii "Droga bez powrotu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones