PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 199
ocen
6,1 10 1 35199
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

słabo

ocenił(a) film na 2

Nudny i wtorny, nic ciekawego. Doszłam do dwudziestu minut i wyłaczyłam, bo nie dałam rady.

golkas0

Myślałem, że streściłaś swoje życie seksualne lol

golkas0

Cała seria jest konkretna i bardzo ciekawa.
Spora część z was co pisze pierdoły że film jest słaby nie powinna się zabierać za ten gatunek filmu.

ocenił(a) film na 2
Eteryczny

Zastanawiam się czemu jesli ktos skrytykuje film, to pojawiaja sie opinie, ze sie nie zna lub nie rozumie przeslania...moze pora zaakceptowac, ze nie wszystkim podoba sie to samo.

ocenił(a) film na 3
golkas0

Też tak myślę. Lubię filmy, w których jest dużo przemocy itp., ale takie psychodeliczne, brutalne morderstwa już nie. Film mniej więcej do połowy był fajny. W momencie, kiedy Leatherface zabił Erica, przestał mi się podobać, bo nagle wszystko przybrało beznadziejny, psychiczny obrót. Właściwie film jest dla mnie kiepski, kiedy zabijają głównych bohaterów. Ok, mogą ich torturować, ale im więcej morderstw, tym gorzej. Dlatego rozumiem cię i też nie ogarniam tych wszystkich ludzi.

golkas0

Mnie sie podoba ;) Lubie filmy tego typu jedynym minustem jest wd. mnie sztuczna gra aktorek mlodego pokolenia w tym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones