Elisabeth Harnois

Elisabeth Rose Harnois

7,4
1 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Harnois
użytkownik usunięty
espantosa

Też jestem w szoku, wygląda bardzo ładnie.

espantosa

No faktycznie szoook Jej zjawiskowa uroda jest ósmym cudem świata zjawiskowo... po trzydziestce a wygląd nastolatki...
Boże jakże ona jest cudna.

tomucho77

operacja plastyczna botoks a wy się podniecacie

BOLOLAND

Jesteś pier'dolnięty wiesz o tym ?
Uprzytomnij to sobie niektórzy ludzie tak mają że w wieku trzydziestu wyglądają tak jakby mieli dwadzieścia.
Zobacz naszego Kotysa http://www.filmweb.pl/person/Ryszard+Kotys-509 który rocznik a jak wygląda - też sobie wstrzykuje botoks.
No tak zapomniałem że to aktorka i że wszystkie aktorki robią operacje plastyczne i wstrzykują sobie botoks.
Skoro gościu jesteś taki pewien że to botoks to udowodnij to.

BOLOLAND

Obejrzyj sobie Przesilenie z 2008 roku gdy Elisabeth miała 29 lat i oceń jej urodę.
Przyjrzyj się dokładnie jej nieskazitelnej twarzy i czy miała operację i czy wstrzykiwała sobie botoks.
Człowieku ona wtedy miała 29 lat a wyglądała na w tym filmie na 18... kur*a jestem w szoku.
Ona ma ten sam typ urody co Kate Beckinsale która ma 38 lat a wygląda na 20-sto kilkuletnią kobietę.

tomucho77

moje taty dziewczyna jest po 40, a wszyscy mówią, że wygląda na dwadzieścia parę lat więc zdarzają się takie przypadki inni mają np 16 lat a wyglądają dużo starzej :) co do aktorki to jak dziś obejrzałam z nią film to myślałam, że ma 19 lat

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

Elisabeth po prostu ma taką urode. Nigdy nie słyszałam nic na temat tego by miała robione operacje. Prześliczna dziewczyna i dobra aktorka.. !

Zawsze znajdzie się jakaś pryszczata nastolatka, która w ramach zazdrości obrzuci ją błotem i pomówieniami !

użytkownik usunięty
tomucho77

Niestety to prawda. Wielu ludzi z zazdrości potrafi napisać paskudne rzeczy o drugiej osobie. Albo ktoś już ma taki " w redny " charakterek :-)
Hm, nazwiązując jeszcze do Elisabeth... zwróciłam na nią uwagę w filmie " Keith " zarówno film jak i jej rola były świetne. Czekam z niecierpliwością na jakieś jej nowe filmy.. !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones