PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557782}

Piła mechaniczna 3D

Texas Chainsaw 3D
4,9 12 681
ocen
4,9 10 1 12681
3,8 6
ocen krytyków
Piła mechaniczna 3D
powrót do forum filmu Piła mechaniczna 3D

Po pierwsze czego nie rozumiem to to czy ten dom, w której działa się akcja to ten sam dom w którym miała miejsce jedynka? Druga sprawa to wydaje mi się, że 2 część masakry to była jak by kontynuacja jedynki bo mi się kojarzy, że był ten wariat ( autostopowicz na początku pierwszej części ), który został przejechany na koniec i może go jakoś poskładali i miał tą metalową płytkę w głowie i inne sztuczne rzeczy w drugiej części... Idąc tą drogą w masakrze 3D całkowicie zabili tą rodzinę z jedynki i poszli własną ścieżką. Jeśli się mylę z tą teorią to skąd w ogóle wzięła się ta babcia skoro wszyscy zostali zabici i wszystko spłonęło?! To już zostawię w spokoju film był słaby jeśli chodzi o fabułę bo całe miasteczko zabiło tą rodzinę oprócz Leatherface a na koniec czarny policjant nie zabija maniaka odpowiedzialnego za zabójstwa oraz ten denny tekst jak główna bohaterka podaje piłę mechaniczną, którą tak naprawdę nie powinna nawet podnieść bo waży około 40 kg a rzuciła nim jak kamykiem: "Łap kuzynie". Nie wiem dla mnie najgorsza część piły i niech już nie wychodzą żadne kolejne części, które mają mieć taką fabułę już lepiej jak by zostali na schemacie: Grupa znajomych jedzie do Teksasu oczywiście VANEM, spotykają autostopowicza który okazuje się wariatem, coś się psuje prawie przy domku kanibali, wszyscy giną oprócz kobiety.

ocenił(a) film na 1
Wroganin

jaka pilarka łańcuchowa wazy 40 kg??? gdzies ty taka człeku widział???

ocenił(a) film na 3
deserverger

Może przesadziłem ale stare piły mechaniczne/łańcuchowe raczej ważyły powyżej 10 kg ( nowsze ważą z 5kg ) co nie zmienia faktu, że bohaterka rzuciła nim jak by ta piła była jakimś kamykiem...

ocenił(a) film na 1
Wroganin

http://www.stihl.pl/Produkty-STIHL/Pilarki-%C5%82a%C5%84cuchowe/Pilarki-spalinow e-dla-le%C5%9Bnictwa/2655-130/MS-880.aspx

to tylko taka przykładowa dość mocna i droga jak na Polske,tez uwazam ze to najgorsza piła (film) ale na obrone bohaterki musze rzec ze w desperacji i silnyym pobudzeniu mozna robic dziwne rzeczy,sam pracowałem nieraz 8 kg piła łancuchowa i mozna nia rzucic spokojnie ale ja jestem facetem ćwicze itd a drobna kobieta moze miec z tym problem

deserverger

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Wroganin

Tak film z 1986r. jest kontynuacją tego z 1974r. Natomiast Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek z 2006r. jest prequelem Teksańskiej masakry piłą mechaniczną z 2003r.

ocenił(a) film na 6
Wroganin

Ta część pomija wszystkie późniejsze części.
To samo zrobili z Halloween'em z 2018r.

ocenił(a) film na 4
Kaoq1234

owszem

Wroganin

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones