PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557782}

Piła mechaniczna 3D

Texas Chainsaw 3D
4,9 12 681
ocen
4,9 10 1 12681
3,8 6
ocen krytyków
Piła mechaniczna 3D
powrót do forum filmu Piła mechaniczna 3D

Czy tylko ja jestem jedyną osobą która uważa że potencjał tego filmu został zniszczony -
napewno nie.

Chodzi mi o to że film który muszę przyznać w pewnej chwili wciągał i był zrobiony z sensem
niestety nie utrzymał swojego tempa . Do 45 min. seansu byłem zadowolony jak dziecko z
paczką czekoladek niestety... niestety po obejżeniu całego seansu nie mogę wystawić wyższej
oceny jak 6 ze względu na sentyment do serii i niegłupie aktorstwo (które jest nieporównywalne
do poprzednich części(gorsze ) ) .

Nie będę obrażał tej produkcji patrząc na jej długość czyli 1:30 (powinien być przynajmniej 20
min dłuższy) czego powinienem się czepić .

Także nie skupię się na postaciach stworzonych do filmu . Nie licząc głównej bochaterki
wszystkie inne postacie zostały zrobione tak chuj**o że ręce opadają . Szeryf który w ostatnich
momentach dokonuje samosądu ... BŁAGAM !!! . Nie o to tu chodzi .....


Chodzi o to że .....
Film jest za mało brutalny . Tak tu tki szkopuł . Niech sobie każdy przypomni jaka wyklarowana i
czysta rasowo była rzeź w poprzednich odsłonach (ach te dopełnienia ) . Mam na myśli to że
czasami można było doznać szoku .Co chcieli twórcy osiągnąć zabijając w ten sposub głównego
wroga ???? gdzie tu tajemniczość ? ? gdzie tu jego śmierć w agoni ??? Pewnie sobie pomyśleli
:DOBRA ROBIMY OSTATNIĄ ŚMIERĆ NA GRUBO , ŁAŃCUCHY I JAKAŚ ZMYŚLNA MASZYNKA -
wpadli na to w 10 sec , durne , durne myślenie amerykanów - Nie liczy się Kur** to że można
zrobić coś 100 lepiej - Liczy się tylko to żeby była fontanna krwi . Już pomojam fakt że fabuła tego
filmu jest prosta jak konstukcja cepa , główny zły charakter to totalne beztalencie aktorskie a
sama postać nie intryguje nawet przez moment . Chodzi o to że zrobienie z baby face dobrego
charaktru to chyba najgłupszy pomysł na ziemi - CO JA MAM GO KUR** ZACZĄĆ LUBIĆ CZY CO
???? O TO CHODZIŁO REŻYSEROWI ?

Nie lubię się przechwalać ale ja sam bym lepszy scenariusz napisał . Każdy z nas by to zrobił .
A oni nam serwują w kinie taki chłam którego przez rękawiczki bym nie dotykał .

ODRADZAM DLA FANÓW SERI SPOTKACIE ZAWÓD .

ocenił(a) film na 4
JestemTuIncognito

Zgadzam się.

Bloodbane

a lekcje odrobione?

JestemTuIncognito


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones